Przywitanie!

Oto i jest! Mój pierwszy wpis.

Kim jestem, co robię i dlaczego?

Photo by Jagoda Bulik

Nazywam się Ai Derathar, jestem początkującą cosplayerką ale także studentką grafiki i hobbystyczną ‚fitnesską’. 😉 Więcej możecie się dowiedzieć ze strony „o mnie” więc nie będę Was zanudzać.

Pierwszorzędną tematyką na moim blogu będzie oczywiście cosplay, jednak jako, że przebywam aktualnie za granicą i nie mam tu możliwości pracy nad strojami, cosplayowe posty będą przeplatane tymi o mojej pracy artystycznej i (jeśli będziecie zainteresowani) życiem w Finlandii.

Dajcie mi więc znać czy interesuje Was to, jak przeciętny polski student radzi sobie w krainie Świętego Mikołaja, reniferów i żurwawiny. 😉

 

 

Muszę również dodać, że jestem naprawdę początkującą cosplayerką. Tak naprawdę mam na swoim cosplayowym koncie tylko jeden porządny, skończony strój, który w dodatku nie był nawet robiony z pianki ani tym bardziej Worbli. Dopiero przy kolejnym, który już zaczęłam, zakupiłam ‚właściwe’ materiały.

Sądzę jednak, że mój przykład pokaże Wam, że można zrobić strój, który wygląda przyzwoicie i niekoniecznie trzeba posiadać grube miliony na materiały termoplastyczne i wypasione multiszlifierki. 😉 Moje pierwsze posty poświęcę właśnie tej tematyce.

To tyle ze wstępu. Mam nadzieję, że jakoś zainteresuję Was zawartością swojego bloga i zostaniecie ze mną trochę dłużej. 🙂

Pozdrawiam!

Ai.